01.10.2018 р., м. Нікополь. Архіпастирський візит до храму на честь ікони Божої Матері, іменованої “Цілителька”.

Ikony_Bozhoi_Materi_Cilytelka011У свято ікони Божої Матері іменованої «Цілителька», Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму на честь цієї чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, що знаходиться при І міській лікарні м. Нікополя.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, благочинний Покровського благочиння протоієрей Володимир Качан, настоятель храму на честь ікони Божої Матері іменованої «Цілителька» протоієрей Михайло Самокаєв та духовенство з числа кліру Криворізької єпархії.

За богослужінням на сугубій єктенії були піднесені особливі прохання за мир в нашій державі, а також про збереження в мирі та єдинстві Православної Церкви, після чого Криворізький архіпастир підніс умиленну молитву про відновлення миру в Україні.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем очолив молебень перед іконою Божої Матері, іменованої «Цілителька».

По завершенні молебню, Криворізький архіпастир звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом повчальної проповіді та привітав усіх парафіян храму з престольним святом та надав отцю-настоятелю протоієрею Михайлу Самокаєву своє святительське благословіння на подальші труди на ниві Христовій та по спорудженню нового величного храму на честь чудотворного образу Пресвятої Богородиці «Цілителька».

Дивитися галерею