До уваги настоятелів усіх храмів Криворізької єпархії, отця-намісника та ігумені.

Канцелярія Криворізької єпархії, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, інформує, що Священним Синодом Української Православної Церкви 25 вересня 2018 р (Журнал №17) ухвалене рішення щодо підсилення молитви за збереження єдності Святого Православ’я.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у всіх храмах та монастирях єпархій Української Православної Церкви під час Божественної Літургії на сугубій єктенії необхідно виголошувати особливі прохання.

ПРОХАННЯ НА СУГУБІЙ ЄКТЕНІЇ

- Еще молимся Господу и Спасителю нашему о еже сохранити в единении и правоверии Церковь Православную во всем мире пребывающую и даровати ей мир и безмятежие, любовь и согласие, рцем вси, Господи, услыши и помилуй.

- Еще молимся о еже благосердием и милостию призрети на Святую Церковь Православную и сохранити ю от разделений и расколов, от вражды и нестроений, да не умалится и не поколеблется единство ея, но да славится в ней Трисвятое имя Твое, рцем вси, Господи, услыши и помилуй.