05.10.2018 р., с. Лошкарівка, Нікопольського району. Митрополит Єфрем звершив закладку святих мощей в основу нового храму.

Zakladka_moschey0105 жовтня, у день пам’яті пророка Іони (VIII ст.. до Р.Х.), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив чин освячення місця та закладку мощей священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького, в основу нового православного храму на честь святих рівноапостольних царя Константина і матері його цариці Єлени в с. Лошкаріка Нікопольського району.

Перед початком богослужіння Криворізького архіпастиря з хлібом-сіллю та букетами квітів вітали наймолодші прихожани ще молодого храму, його настоятель протоієрей Миколай Каров, головний помічник отця-настоятеля у будівництві храму Кравченко Миколай Васильович із родиною, а також чисельні парафіяни.

У чині освячення правлячому архієрею співслужили священики Покровського благочиння на чолі з благочинним протоієреєм Володимиром Качаном. Також у закладці мощей взяли участь Народний Депутат України Шипко Андрій Федорович та сільський голова с. Лошкарівка Протченко Олександр Вікторович.

По закінченні чину освячення місця під будівництво храму та закладки святих мощей, до присутніх зі словом архіпастирського повчання звернувся Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

За старанні труди у окормленні чисельної пастви та у будівництві майбутнього храму Високопреосвященніший Владика з благословіння Святішого Патріарха Московського та всієї Русі Кирила нагородив настоятеля храму свв.. рівноапп. царя Константина і матері його цариці Єлени с. Лошкарівка протоієрея Миколая Карова Ювілейною медаллю з нагоди 100-річчя відновлення патріаршества в РПЦ.

Дивитися галерею