07.10.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста.

Liturgiya_Sobor002У Неділю 20-ту після П’ятидесятниці, в день пам’яті первомучениці рівноапостольної Фекли (І), Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили клірики кафедрального собору міста.

По закінченні читання Святого Євангелія, до парафіян зі словом повчання звернувся Митрополит Єфрем.

Під час богослужіння на сугубій єктенії були піднесені особливі прохання про єдність Святого Православ’я та за мир в Україні, а Високопреосвященніший владика біля Престолу Божого підніс молитву за мир на святій українській землі

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень. По закінченні котрого, правлячий Архієрей звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець, правлячий Архієрей надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею