08.10.2018 р., м. Кривий Ріг. Престольне свято у храмі преподобного Сергія Радонезького.

Sergiya_Radonezhskogo003В день пам’яті ігумена всієї Русі – преподобного Сергія, ігумена Радонезького, чудотворця (1392), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем наніс архіпастирський візит до храму преподобного Сергія Радонезького м. Кривого Рогу, що на селищі Первомайка Саксаганського району.

Вранці святкового дня вихованці недільної школи, що діє при храмі, з хлібом-сіллю зустрічали Архіпастиря.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили благочинний Криворізького Центрального Міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму преподобного Сергія Радонезького м. Кривого Рогу протоієрей Сергій Сергєєв та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

За богослужінням молився сьогодні тезоіменитий секретар Криворізької міської ради Маляренко Сергій Васильович.

На Малому Вході Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, з благословіння Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, нагородив настоятеля храму преподобного Сергія Радонезького м. Кривого Рогу протоієрея Сергія Сергієва ювілейною медаллю РПЦ з нагоди 100-річчя відновлення патріаршества.

Під час богослужіння на сугубій єктенії були піднесені особливі прохання про єдність Святого Православ’я та за мир в Україні, а Високопреосвященніший владика біля Престолу Божого підніс молитву за мир на святій українській землі.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень преподобному Сергію Радонезькому, чудотворцю.

По завершенні богослужіння, Криворізький архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді, а також сердечно привітав всіх присутніх із престольним святом, а настоятеля храму протоієрея Сергія Сергієва ще й з Днем Ангела.

В свою чергу отець-настоятель подякував Митрополиту Єфрему за радість спільної молитви та попросив його святительського благословіння на подальші труди на ниві Христовій.

Дивитися галерею