11.10.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив молебень святителю Миколаю Чудотворцю перед його святими мощами.

Akafist001В четвер 20-гої седмиці по П’ятидесятниці, в день святкування дня пам’яті Собору преподобних отців Києво-Печерських, які в Ближніх печерах (прп. Антонія) спочивають, в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста, традиційно був звершений молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою. Очолив богослужіння Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

За молебнем правлячому Архієрею співслужили:

• настоятель Свято-Покровського храму м. Кривий Ріг протоієрей Віталій Коваленко;
  • настоятель храму Святої мучениці Тетяни м. Кривий Ріг протоієрей Антоній Бондар;
  • настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривого Рогу протоієрей Димитрій Салатюк;
  • настоятель храму Святого великомученика і цілителя Пантелеймона протоієрей Сергій Фролов;
  • настоятель Свято-Троїцького храму м. Кривий Ріг ієрей Валентин Задорожній;
  • настоятель храму Свято-Андріївського храму м. Кривий Ріг ієрей Діонісій Риженко;
  • настоятель храму святого праведного Петра Калнишевського м. Кривого Рогу ієрей Віктор Цьомко.

За богослужінням Криворізький архіпастир у співслужінні духовенства звершив читання канону та акафісту святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському.

За молебнем владика Єфрем, із священнослужителями, молився за духовника Криворізької єпархії протоієрея Анатолія Марущака, котрий цього дня святкує свій День Тезоіменитства.

По завершенні молебню до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання звернувся Митрополит Єфрем.

По закінченні проповіді правлячого архієрея, всі присутні в храмі богомольці з вірою вклонилися святим мощам та чудотворній іконі святителя Миколая.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею