19.10.2018 р., с. Зелене Поле. Відбулась зустріч дітей Зеленопільської загальноосвітньої школи з воїнами АТО.

Photo_001Photo_002В селі Зелене Поле в приміщенні Зеленопільської школи пройшла зустріч з героїчними людьми – воїнами АТО. Громадська організація “Учасники АТО та УБД: Криворізького району – “З Україною в серці” провели зустріч з учнями та мешканцями села.

Під час зустрічі учнів настоятель Свято-Петропавлівського храму священик Георгій Гецко провів презентацію на тему: “Від козаків до кіборгів”, в якій розповів про воїнів яких було причислено до лику святих.

Воїни АТО ознайомили дітлахів з військовим обмундируванням кіборга. Кожен зміг приміряти бронежелет, каску, балаклаву та ін. Голова ГО “З Україною в серці” Мопсипан Олег розповів про важливу роль віри в Бога в житті людини і як віра допомагала йому в бою. Після душевної бесіди було частування, де діти пригостили наших героїв чаєм та солодощами.

Від Свято-Петропавлівської парафії було передано в зону АТО ікону Спасителя.

Окрему подяку, за сприяння в організації заходу, настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла с. Зелене Поле Криворізької єпархії Української Православної Церкви ієрей Георгій Гецко та усі учасники зустрічі висловлюють Володимиру Мельнику, ГО “Асоціація аграрій та підприємців Криворізького району”, дитячому розважальному комплексу FLAY PARK, педагогічному колективу та в.о. директора Зеленопільської загальноосвітньої школи Донченко Олені Олександрівні.