25.10.2018 р., м. Кривий Ріг. Божественна Літургія для вихованців дитячого інтернату.

Liturgiya_001Liturgiya_002У день пам’яті святителя і сповідника Миколая, митрополита Алма-Атинського – особливо шанованого святого Криворізької єпархії, у храмі святої мучениці Тетяни м. Кривого Рогу була звершена Божественна Літургія, яку очолив голова Єпархіального відділу у справах молоді протоієрей Антоній Бондар у співслужінні духовенства – членів молодіжного відділу: протоієрея Іоанна Барило та ієрея Димитрія Сенетовича.

Особливими гостями богослужіння стали діти – вихованці Криворізького дитячого будинку-інтернату, які разом зі своїми наставниками прийшли не просто помолитися, але й долучитися до найважливіших християнських таїнств – сповіді та Причастя.

Завершилося богослужіння окропленням присутніх святою водою та помазанням святим єлеєм, після чого отець Антоній привітав особливих дітей з великою духовною подією та закликав і надалі не забувати дорогу до храму і намагатися якнайдовше зберегти у серці прийнятого Христа.

Отримали вихованці інтернату цього дня і подарунки – випуски молодіжного православного журналу “Отрок.ua”.