21.10.2018 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь у відкритті змагань з автослалому.

Zmagannya_z_avtoslalomu0621 жовтня клірик Криворізької єпархії УПЦ ієрей Георгій Гецко прийняв участь у відкритті змагань з автослалому та благословив організаторів та учасників змагань.

Дане змагання організували BMW Family Krivbass за підтримки народного депутата Верховної ради Гальченка Андрія Володимировича.  BMW Family Krivbass – це автомобільний клуб, який пропагує сімейні цінності та здоровий спосіб життя. В цьому клубі збирається молодь та спілкуються на різні автомобільні теми і не тільки. Заснували його Денис Таратухін і Юлія Миронова – зразкова сімейна пара. Саме слово «family» – в перекладі з англійської означає сім’я. Ця автомобільна  сім’я об’єднує власників не тільки марки BMW, але й інших марок авто. Зараз клуб налічує понад сто учасників, та щочетверга біля Свято-Георгієвської дзвіниці проводить свої зустрічі. Щороку члени клубу по декілька разів на рік проводять маштабні благодійні акції: допомагають дитячим будинкам, підтримують дитячі благодійні фонди, організовують спортивні змагання. І це змагання з автослалому не було виключенням.

Від членів клубу BMW Family Krivbass та священика Георгія  Гецка діткам бійців АТО було передано 30 сетифікатів від соціального партнера благодійних заходів Flay Park. Загалом від організаторів  Дениса Таратухіна і Юліі Миронової  та співорганізаторів цього заходу вистачило призів на всіх – і дорослих та малих.

Всі присутні поринули в особливу атмосферу і долучились до справжніх християнських сімейних цінностей.

Дивитися галерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 93-83-69
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь