26.10.2018 р., м. Кривий Ріг. Святкове богослужіння в храмі Іверської ікони Божої Матері.

Iverskoi_ikony10В день, коли Свята Церков вшановує Іверську ікону Божої Матері, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в храмі Іверської ікони Божої Матері м. Кривого Рогу.

Вихованці недільної школи духовними співами зустріли владику Єфрема біля входу до храму.

Його Високопреосвященству за Божественною літургією співслужили: секретар єпархії, настоятель храму Іверської ікони Божої Матері протоієрей Віктор Симонюк, намісник криворізького чоловічого монастиря Священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинні: Криворізького Південного міського благочиння – протоієрей Володимир Борак, Криворізького Центрального міського благочиння – протоієрей Анатолій Риженко, Криворізького Північного міського благочиння протоієрей Георгій Базилевський та запрошене духовенство.

По завершенні Божественної Літургії Високопреосвященніший владика очолив хресний хід навколо храму та пам’ятної Великої дзвіниці на честь святого великомученика Георгія Побідоносця.

На завершення святкового торжества Митрополит Єфрем привітав настоятеля і прихожан з престольним святом, подякував протоієрея Віктора Симонюка за його труди і побажав допомоги Божої в пастирському служінні. Також, правлячий Архієрей подарував на для молитовного шанування в храмі Іверської ікони Божої Матері мощі святителя Павла Тобольського.

У відповідь отець Віктор від імені працівників храму та всіх присутніх прихожан сердечно подякував архіпастиря за надану увагу і молитви.

Дивитися галерею