28.10.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Liturgia_sobor10У Неділю 22-гу після П’ятидесятниці, в день пам’яті священномученика Лукіана Печерського, в Дальніх печерах (1243), Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили клірики криворізького кафедрального собору.

По закінченні читання Святого Євангелія, до парафіян зі словом повчання звернувся Митрополит Єфрем.

Під час богослужіння на сугубій єктенії були піднесені особливі прохання про єдність Святого Православ’я та за мир в Україні, а Високопреосвященніший владика біля Престолу Божого підніс молитву за мир на українській землі.

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень. По закінченні котрого, правлячий Архієрей звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею