25.10.2018 р., м. Кривий Ріг. Голова Молодіжного відділу Криворізької єпархії провів заняття для слухачів Університету третього віку.

Universytet_tretiogo_viku01Universytet_tretiogo_viku02На початку поточного 2018 року за ініціативою народного депутату України Костянтина Павлова в Кривому Розі розпочав свою роботу Університет третього віку. Особливістю даної соціальної програми стало те, що студенти, котрі прийняли в ній участь, за віком є не молодше 60 років. Метою проекту стало бажання допомогти криворізьким пенсіонерам освоювати нові знання, розширювати кругозір, знаходити нових друзів та знайомих, активно спілкуватися з однолітками.

Протягом трьох семестрів навчання клірики Криворізьких храмів брали активну участь в соціальній програмі Університет третього віку. Спілкуючись із людьми похилого віку на духовні теми, священнослужителі, зокрема, повідали своїм слухачам про земне життя та вчення Господа і Бога нашого Іісуса Христа, основи православного віровчення та історію християнства на землі України.

Так наприклад, 25 жовтня у ході занять у Саксаганському районному центрі Університету третього віку відбулося заняття на тему “Християнські чесноти”. З лекцією перед студентами поважного віку виступив голова Молодіжного відділу Криворізької єпархії, настоятель храму святої мучениці Тетяни протоієрей Антоній Бондар.

У виступі священика мова йшла про основу християнської моральності, а саме про керівництво при виборі на всіх життєвих шляхах православної людини її совістю – голосом Божим, який допомагає відрізнити добро від зла. Багато уваги у виступі отець Антоній приділив важливості молитви як живого зв’язку людини з Богом та християнській іконі як розповіді Євангелія шляхом ілюстрації та зображення дії Божественної благодаті у святих людях, а не як ідолопоклонству.

Наприкінці заняття священнослужитель розповів про те, як послужив проповіді Христової віри святитель Алма-Атинський Миколай (Могилевський), пам’ять котрого відзначається Церквою цього дня та який народився на території сучасного П’ятихатського району Криворізької єпархії. Отець Антоній закликав людей цінувати те, що Господь нам посилає та дав відповідь на запитання студентів Університету третього віку. Літні люди подякували батюшці за змістовну лекцію та подарунок – підбірку православного молодіжного журналу “Отрок.ua”.