01.11.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив молебень святителю Миколаю Чудотворцю перед його святими мощами.

Moleben01В день пам’яті святого мученика Уара і з ним семи вчителів християнських (бл. 307), в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста, Митрополит Єфрем звершив молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою.

За молебнем правлячому Архієрею співслужили:

• благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко;
  • настоятель храму святого праведного Петра Калнишевського м. Кривого Рогу ієрей Віктор Цьомко.

За богослужінням Криворізький архіпастир у співслужінні духовенства звершив читання канону та акафісту святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському.

За молебнем владика Єфрем, зі священнослужителями, підніс до Господа молитву за секретаря Криворізької міської ради Маляренко Сергія Васильовича, котрий в цей святий день відзначив своє 55-річчя.

По завершенні молебню до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання звернувся Митрополит Єфрем.

По закінченні проповіді, всі присутні в храмі богомольці молитовно вклонилися святим мощам та чудотворній іконі святителя Миколая.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею