03.11.2018 р., м. Кривий Ріг. Вечірнє богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Vsenichne_BdinniaНапередодні дня святкування Казанській іконі Божої Матері (1612) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Всенічне Бдіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору в священному сані: протоієрей Димитрій Телятников, протоієрей Олександр Горовенко, протоієрей Євген Кльосов, ієрей Олег Руденко, протодиякон Максим Онищенко, диякон Вадим Мусевич та диякон Павло Шахно.

За богослужінням владика Єфрем помазав богомольців освяченим єлеєм.

Насамкінець правлячий Архієрей звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання та преподав усім присутнім в храмі своє святительське благословіння.

Дивитися галерею