22.11.2018 р., м. Кам’янське. Митрополит Єфрем прийняв участь в урочистостях з нагоди 10-річчя архієрейської хіротонії Архієпископа Кам’янського і Царичанського Володимира.

Desiatyricha_hirotinii_vladyky_Volodymyra004В четвер 26 седмиці після П’ятидесятниці, коли всі православні віруючі вшановують ікону Божої Матері іменовану «Скоропослушниця» (Х), Митрополит Єфрем на запрошення Архієпископа Кам’янського і Царичанського Володимира, прийняв участь в урочистому богослужінні з нагоди 10-річчя архієрейської хіротонії владики Володимира.

Напередодні Божественної Літургії Архієпископ Володимир у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам’янське звершив молебень до святителя та чудотворця Миколая, архієпископа Мир Лікійського.

Очолив Божественну Літургію Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.

За богослужінням владиці Іринею співслужили: Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, Архієпископ Кам’янський і Царичанський Володимир, Архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай та Архієпископ Новомосковський Євлогій, у співслужінні собору духовенства Кам’янської та інших єпархій Української Православної Церкви.

Після читання Божественного Євангелія, до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання звернувся Архієпископ Новомосковський Євлогій.

До сугубої єктенії були включені особливі прохання за єдність Святого Православ’я, а архіпастирі піднесли біля Святого Престолу молитву за мир та припинення ворожнечі на землі України.

По закінченні Божественної Літургії Високопреосвященніші архіпастирі звершили молебень до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворним образом іменованим «Скоропослушницею».

Насамкінець, Архієреї, духовенство, керівництво м. Кам’янське, представники громадськості та чисельні віруючі привітали Архієпископа Володимира з його особистим ювілеєм, адже саме цього дня 10 років тому відбулась його архієрейська хіротонія.

Дивитися галерею