25.11.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

У Неділю 26-ту після П’ятидесятниці, в день пам’яті Ікони Божої Матері «Милостива» і Свт. Іоанна Милостивого, патріарха Олександрійського (620), Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

Напередодні, ввечері суботнього дня Архіпастир молився за вечірнім богослужінням у тому ж кафедральному соборі міста.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру Спасо-Преображенського собору.

По закінченні читання Святого Євангелія, до парафіян із архіпастирським повчанням звернувся Митрополит Єфрем, в якому пояснив вірянам притчу про милосердного самарянина.

Під час богослужіння були піднесені особливі прохання про єдність Святого Православ’я та за мир в Україні, а Високопреосвященніший владика біля Престолу Божого підніс молитву за мир на українській землі.

При великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Причастя.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень. По закінченні котрого, правлячий Архієрей, привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та надав усім присутнім своє святительське благословіння.