29.11.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив молебень святителю Миколаю Чудотворцю перед його святими мощами.

В день пам’яті святого апостола і євангеліста Матвія (60), в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста, Митрополит Єфрем звершив молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою.

За молебнем правлячому Архієрею співслужили:

• благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко;
  • настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривого Рогу протоієрей Димитрій Салатюк;
  • настоятель храму Святого великомученика і цілителя Пантелеймона протоієрей Сергій Фролов;
  • настоятель Трьох-Святительського храму м. Кривого Рогу протоієрей Василь Сніжко;
  • настоятель Свято-Троїцького храму м. Кривий Ріг ієрей Валентин Задорожній;
  • настоятель храму Свято-Андріївського храму м. Кривий Ріг ієрей Діонісій Риженко;
  • настоятель храму святого праведного Петра Калнишевського м. Кривого Рогу ієрей Віктор Цьомко.

За богослужінням Криворізький архіпастир у співслужінні духовенства звершив читання канону та акафісту святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському.

За молебнем владика Єфрем, зі священнослужителями, старанно молився Мир Лікійському святителю за настання миру та благоденства на землі України та за її народ.

По завершенні молебню до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання звернувся Митрополит Єфрем, у якому розповів віруючим про життя і подвиг апостола і євангеліста Матвія, і запросив усіх бажаючих в суботу, 1 грудня о 16-00, в криворізький Спасо-Преображенський кафедральний собор на зустріч з Венеції частки мощей святої мучениці Лукії Сиракузької (304).

По закінченні проповіді, всі присутні в храмі богомольці молитовно вклонилися святим мощам та чудотворній іконі святителя Миколая.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім своє святительське благословіння.