07.12.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем освятив новозбудований храм святої великомучениці Єкатерини.

vmc.Ekaterynyvmc.Ekateryny002В день пам’яті святої великомучениці Єкатерини (305-313), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав новозбудований храм на честь цієї угодниці Божої, що розташований на житломасиві Північного гірничо-збагачувального комбінату в м. Кривому Розі.

Правлячого Архієрея з хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали вихованці недільної школи, що діє при храмі.

На початку богослужіння Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, освятив храм на честь святої великомучениці Єкатерини. Під час чину освячення, Високопреосвященніший владика освятив та помазав святим миром Святий Престол та сам храм, а священики, з благословення владики, облачили Святу Трапезу у нові ризи. Під Святим Престолом, за православними канонами, були розміщені мощі святого священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького (+1918).

За Божественною літургією правлячому архієрею співслужили намісник Свято-Володимирського чоловічого монастиря м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак та запрошене духовенство.

На малому вході за ревні пастирські труди та з нагоди освячення храму, Митрополит Єфрем, з благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, удостоїв настоятеля храму протоієрея Сергія Овечкіна права служіння Божественної Літургії з відкритими Царськими Вратами до Отче наш.

По завершенні Божественної Літургії владика очолив молебень до святої великомучениці Єкатерини, наприкінці котрого архіпастир підніс умиленну молитву до цієї угодниці Божої.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання. Владика подякував настоятелю храму святої великомучениці Єкатерини протоієрею Сергію Овечкину за його пастирські труди, та надав своє святительське благословіння на подальше служіння на благо ввіреної йому Богом пастви. В свою чергу отець Сергій виказав владиці слова вдячності за високу нагороду та за його святі молитви.

Насамкінець, Митрополит Єфрем надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися галерею