09.12.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста.

Bogosluzhinnia_v_kaf_sobori008У Неділю 28-му після П’ятидесятниці, в день пам’яті преподобного Аліпія стовпника (640), Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

Напередодні, ввечері суботнього дня, Архіпастир молився за вечірнім богослужінням у тому ж кафедральному соборі міста.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру Спасо-Преображенського собору – протоієрей Дмитро Телятников, протоієрей Олександр Горовенко, протодиякон Максим Онищенко, диякон Павло Шахно.

Під час богослужіння були піднесені особливі прохання про єдність Святого Православ’я та за мир в Україні, а Високопреосвященніший владика біля Престолу Божого підніс молитву за мир на українській землі.

При великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Причастя від рук правлячого Архієрея.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень, по закінченні котрого Архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися галерею