13.12.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив престольне свято у храмі святого апостола Андрія Первозванного.

sv.Andriya13 грудня Православна Церква вшановує пам’ять апостола Андрія Первозванного, святителя Фрументія, архієпископа Індійського та святителя Досифея, митрополита Молдавського. В цей день святкує своє престольне свято храм присвячений імені Первозванного Апостола Христова, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста Кривого Рогу. Розділити радість престольного свята зі своєю паствою до храму апостола Андрія Первозванного прибув  Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Біля храму правлячого Архієрея з хлібом-сіллю, букетами квітів та віршами зустрічали наймолодші прихожани.

За Божественною Літургією правлячому Архієрею співслужили: намісник Свято-Володимирського чоловічого монастиря м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, помічник благочинного Південного міського округу протоієрей Анатолій Бондар, настоятель Свято-Андріївського храму м. Кривий Ріг ієрей Діонісій Риженко та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

Під час богослужіння на сугубій єктенії були піднесені особливі прохання про єдність Святого Православ’я та за мир на українській землі.

По запричастному вірші повчальне слово, у похвалу святого апостола Христова Андрія, промовив настоятель храму преподобного Серафима Саровського протоієрей Олександр Грищенко.

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії, правлячий Архієрей у співслужінні духовенства звершив молебень, наприкінці котрого владика підніс умиленну молитву до святого апостола Андрія Первозванного.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до чисельних богомольців, котрі цього дня з усього міста стеклися до святого храму, зі словом архіпастирського повчання. Владика подякував настоятелю Свято-Андріївського храму ієрею Діонісію Риженко за його пастирські труди i служіння на благо ввіреної йому Богом пастви. На знак особливої поваги до святого апостола Андрія, архіпастир подарував храму-імениннику ковчег з мощами Первозванного апостола Христового, та надав своє святительське благословіння на служіння щосуботи молебня з акафістом святому апостолу.

Наостанок, настоятель храму подякував архіпастирю за радість спільної молитви, а правлячий архієрей надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею