16.12.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста.

Bogosluzhinnia_v_kaf_sobori003У Неділю 29-ту після П’ятидесятниці, в день пам’яті преподобного Савви Сторожевського (Звенигородського) (1406), Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

Напередодні, ввечері суботнього дня, Архіпастир молився за вечірнім богослужінням у тому ж кафедральному соборі міста.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру Спасо-Преображенського собору.

Під час богослужіння були піднесені особливі прохання про єдність Святого Православ’я та за мир в Україні, а Високопреосвященніший владика біля Престолу Божого підніс молитву за мир на українській землі.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень, по завершенні котрого Архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися галерею