17.12.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння в храмі святої великомучениці Варвари.

vmc.VarvaryВ день пам’яті святої великомучениці Варвари і мучениці Іуліанії (близько 306), з нагоди престольного свята,  Митрополит Єфрем прибув розділити радість молитовного єднання зі своєю паствою до храму на честь святої великомучениці Варвари м. Кривого Рогу.

Біля храму правлячого Архієрея з хлібом-сіллю, букетами квітів та віршами зустрічали наймолодші прихожани – учні недільної школи, що вже багато років несе світло знань для дітлахів.

За Божественною Літургією правлячому Архієрею співслужили: намісник Свято-Володимирського чоловічого монастиря м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму святої великомучениці Варвари м. Кривого Рогу протоієрей Роман Лесюк та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

Під час богослужіння на сугубій єктенії були піднесені особливі прохання про єдність Святого Православ’я та за мир на українській землі, а Високопреосвященніший владика біля Святого Престолу підніс до Господа умилену молитву про припинення ворожнечі на Україні.

По запричастному вірші повчальне слово у похвалу святої великомучениці Варвари промовив настоятель Криворізького храму Стрітення Господнього протоієрей Миколай Ливка.

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії, правлячий Архієрей у співслужінні духовенства звершив молебень перед іконою з часткою мощей великомучениці Варвари, наприкінці котрого владика підніс молитву до святої нареченої Христової.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до чисельних богомольців, котрі цього дня з усього міста прийшли до святого храму, зі словом архіпастирського повчання. Владика подякував настоятелю храму святої великомучениці Варвари протоієрею Роману Лесюку за його пастирські труди i служіння на благо ввіреної йому Богом пастви.

Наостанок, настоятель храму подякував архіпастирю за радість спільної молитви, а правлячий архієрей надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею