24.12.2018 р. м. Кривий Ріг. Відбулись загальноєпархіальні збори духовенства.

Zbory_duhovenstvaУ понеділок, 24 грудня 2018 року, у храмі святителя Миколая міста Кривого Рогу відбулися загальні збори духовенства Криворізької єпархії.

Єпархіальні збори розпочалися молитвою «Царю Небесний». Спочилим у цьому році клірикам та ченцям була проголошена «Вічна пам’ять», після чого перед духовенством зі звітом про діяльність Криворізької єпархії Української Православної Церкви в 2018 році виступив Керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

У своїй доповіді Владика нагадав про події, що стали знаковими в житті Криворізької єпархії в поточному ювілейному році 1030-річчя Хрещення Київської Русі.

Правлячий архієрей ознайомив духовенство з сучасним станом справ Української Православної Церкви та Криворізької єпархії, що склалися внаслідок неканонічних дій з боку Константинопольського патріархату.

На підсумкові річні збори голови 14-ти єпархіальних відділів підготували рапорти про виконану за поточний рік роботу в різних сферах пастирського служіння.

Наприкінці зборів традиційно були обговорені питання внутрішнього життя єпархії.

Насамкінець, Митрополит Єфрем відзначив труди кліриків Криворізької єпархії, що особливо потрудилися в поточному 2018 році, та благословив кожному учаснику зборів ікону та святий єлей від мощей святителя Миколая, митрополита Алма-Атинського, сповідника.

Дивитися галерею