30.12.2018 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив останню в поточному році Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Liturgia_kaf_sobor007У Неділю 31-шу після П’ятидесятниці, святих праотець, в день пам’яті святого пророка Даниїла і трьох отроків: Ананії, Азарії і Мисаїла (600 р до Р.Х.), Митрополит Єфрем востаннє в 2018 році очолив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

Напередодні, ввечері суботнього дня, Архіпастир молився за вечірнім богослужінням у тому ж кафедральному соборі міста.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру Спасо-Преображенського собору.

Після читання Божественного Євангелія Митрополит Єфрем звернувся до парафіян із проповіддю на тему недільного євангельського зачала.

Під час богослужіння були піднесені особливі прохання про єдність Святого Православ’я та за мир в Україні, а Високопреосвященніший владика біля Престолу Божого підніс молитву за мир на українській землі.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень, по завершенні котрого Архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися галерею