06.01.2018р., м. Кривий Ріг. Різдвяний святвечір у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Rizdvianiy_sviatvechir10Rizdvianiy_sviatvechir01У Навечір’я Різдва Христового, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Царські часи та Божественну літургію святителя Василія Великого, за якими йому співслужили клірики собору.

Напередодні, в суботу, Високопреосвященніший владика очолив вечірнє богослужіння в тому ж кафедральному соборі Кривого Рогу.

Традиційно в Навечір’я Різдва Христового спільне говіння здійснюють численні прихожани собору, приступаючи до Соборної Чаші Тіла і Крові Господа нашого Ісуса Христа.

Після закінчення богослужіння владика Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та привітав богомольців з наступаючим величним святом Різдва Христового.

Дивитись галерею