07.01.2019р., м. Кривий Ріг. Вечірнє богослужіння у перший день Різдва Христового.

Kolyadky004Ввечері, в день святкування Різдва Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив святкову вечірню в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу. Привітати свого архіпастиря зі святом Різдва Христового в кафедральний собор прибули священнослужителі єпархії та численні віруючі.

Урочисту зустріч перед початком богослужіння владиці Єфрему приготували вихованці духовно-просвітницького центру і недільної школи при кафедральному соборі.

Традиційно Митрополит Єфрем відзначив церковними нагородами кліриків єпархії. З благословення Святійшого Патріарха Московського і всієї русі Кирила ювілейними медалями святителя патріарха Тихона Сповідника, були нагородженні благочинний Софіївського благочиння протоієрей Ростислав Климчук, настоятель храму преподобного Серафима Саровського м. Кривий Ріг протоієрей Олександр Грищенко, настоятель храму святого праведного Іоанна Кронштадтського с. Ордо-Василівка протоієрей Сергій Івченко, настоятель храму святого пророка Іоанна Хрестителя с. Шестерня протоієрей Ігор Шульженко, настоятель Свято-Миколаївського храму смт Софіївка ієрей Іоанн Шепіда та настоятель храму Казанської ікони Божої Матері с. Гречані Поди ієрей Миколай Горбаченко.

В кінці богослужіння до богомольців зі словом архіпастирського повчання звернувся Митрополит Єфрем.

Радість свята підсилилась виступом вихованців недільних шкіл міста, які виконали різдвяні колядки навколо святкового вертепу. Завершальним акордом свята стала колядка «Добрий вечір тобі, пане господарю…», двічі виконана усіма учасниками богослужіння.

Дивитись галерею