09.01.2019 р., м. Кривий Ріг. У храмі апостола первомученика і архідиякона Стефана відзначили престольне свято.

Arhidiakona_Stefana014Щороку на третій день Різдва Христового, Православна Церква молитовно відзначає пам’ять святого апостола первомученика і архідиякона Стефана – першого християнина, який, після зішестя Святого Духа на апостолів, постраждав за віру Христову.

Цього дня Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святкову архієрейську Божественну Літургію у храмі первомученика і архідиякона Стефана міста Кривого Рогу, що по вулиці Дишинського в районі селища Дубова Балка («Більшовик»).

Перед початком богослужіння владику Єфрема з хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали наймолодші парафіяни храму – вихованці недільної школи.

Його Високопреосвященству співслужили на храмовому святі намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Північного міського благочиння протоієрей Георгій Базилевський, настоятель храму на честь преподобного Сергія Радонезького протоієрей Сергій Сергієв, настоятель храму на честь Стрітення Господнього м. Кривий Ріг протоієрей Миколай Ливка, настоятель храму на честь Входу Господнього в Єрусалим протоієрей Ігор Сутурин, настоятель храму на честь Різдва Іоанна Предтечі Протоієрей Георгій Гладиш та настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Живоносне джерело» ієрей Олег Руденко та настоятель храму первомученика архідиякона Стефана протоієрей Даміан Єдинок.

Після читання Святого Євангелія правлячий Архієрей звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання.

Під час богослужіння були піднесені особливі прохання про єдність Святого Православ’я та за мир в Україні, а Високопреосвященніший владика біля Престолу Божого підніс молитву за мир на українській землі.

По завершенні богослужіння владика Єфрем звернувся до богомольців з проповіддю, в котрій закликав присутніх бути стійкими в вірі, на прикладі первомученика архідиякону Стефану.

У свою чергу, настоятель храму отец Даміан подякував правлячому архієрею і гостям за духовну радість спільної молитви з нагоди престольного свята.

Насамкінець, Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитись галерею