10.01.2019 р., смт. Радушне. Митрополит Єфрем привітав клірика Криворізької єпархії з особистим ювілеєм.

Sviato_Volodymyrivskiy_hram007В день пам’яті преподобної Смарагди Ніжинської (1945) Митрополит Єфрем прибув розділити радість молитовного єднання зі своєю паствою в храмі на честь святого рівноапостольного князя Володимира, що знаходиться в смт. Радушне Криворізького району. Цього дня 20-річчя своєї ієрейської хіротонії та свій 50-річний ювілей відзначив протоієрей Сергій Каширець, настоятель храму, котрий гостинно прийняв свого Архіпастиря.

Правлячого архієрея з хлібом-сіллю та квітами зустрічали вихованці недільної школи, що діє при Свято-Володимирівському храмі..

Митрополиту Єфрему за богослужінням співслужили благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Богдан Табака, настоятель храму святителя Миколая м. Кривий Ріг протоієрей Дмитро Салатюк, настоятель Свято-Володимирівського храму смт. Радушне протоієрей Сергій Каширець та настоятель храму на честь святих апостолів Петра і Павла с. Зелене Поле ієрей Георгій Гецко.

За богослужінням молився Радушенський селищний голова О. В. Бондаренко.

На Малому Вході Митрополит Єфрем нагородив медаллю Криворізької єпархії святителів Криворізьких Онуфрія і Порфирія І ступеню настоятеля Свято-Володимирівського храму протоієрея Сергія Каширця.

На сугубій єктенії Архіпастир біля Святого Престолу підніс умиленну молитву про припинення ворожнечі та кровопролиття на землі України, а також за єдність Святого Православ’я.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив славлення святу Різдва Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа.

По закінченні богослужіння, Архіпастир звернувся до парафіян зі словом повчальної проповіді та привітав отця-настоятеля з ювілейними датами, побажавши йому Божого благословіння у подальшому пастирському служінні.

В свою чергу, отець Сергій подякував правлячому Архієрею за радість спільної молитви та за теплі слова привітання з нагоди його ювілею.

Також, до присутніх звернувся Радушенський селищний голова О. В. Бондаренко, котрий нагородив Подячною Грамотою за щедре служіння Церкві та її вірним чадам, а також за багаторічну плідну діяльність по збереженню національної самобутності та духовного зростання віри в серцях православних жителів селища.

Насамкінець, хор парафіян храму Різдва Пресвятої Богородиці смт Радушне заспівали Високопреосвященнійшому владиці різдвяні колядки, після чого Митрополит Єфрем надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитись галерею