Клірик Криворізької єпархії УПЦ прийняв участь в благодійному заході.

Blagodiyniy_zahid001В новорічно-різдвяні дні клірик Криворізької єпрхії священик Георгій Гецко разом з благодійними партнерами провели благодійний захід для особливих діток з  Комунального закладу освіти “Криворізький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр “Перлина” Дніпропетровської обласної ради”, що знаходиться в Інгулецькому районі міста Кривого Рогу.

В програмі заходу була запланована екскурсія на Свято-Георгієвську дзвіницю. По благословенню секретаря Криворізької єпархії о. Віктора діток чекала тепла зустріч у храмі та захоплююча цікава екскурсія проведена Львом Башмаковим. Діти з захопленням слухали історіїї з життя святого Георгія Побідоносця. І коли вони піднімалися по сходинках на дзвіницю, то кожен передавав Богу свої молитви. Кожна дитинка хотіла уже  на Різдво бути в своїй родині, щоб уже не довелась повертатись в інтернат, хоч там так багато іграшок.

Після екскурсії на дітей чекала новорічна розважальна програма, яка була організована завдяки благодійним партнерам  – FLY PARK та Міжнародний благодійний фонд “ОЖИНА”, а також меценатом Олександром Гончаровим, який подарував малюкам подарунки, а дітки в свою чергу віддячили всім своїми щирими емоціями.

Священик Георгій Гецко благословив дітей та всіх хто долучився до цієї доброї справи.

Педагогічний колектив КБНРЦ “Перлина” висловив велику подяку Криворізькій єпархії УПЦ за такий неймовірний благодійний дитячий захід та висловлює свою подяку владиці Єфрему за ті чудові моменти, котрих, нажаль, так мало в житті цих дітей, але котрі стали можливими завдяки турботі криворізького архіпастиря.

Дивитися галерею