13.01.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем відвідав з архіпастирським візитом храм на честь Різдва Христового.

Hram_Rizdva_Hrystovogo012В Неділю 33 після П’ятидесятниці, після Різдва Христового і перед Богоявлінням Митрополит Єфрем очолив святкове богослужіння в храмі на честь Різдва Христового, що розташований на мкрн. Східний-2 м. Кривого Рогу.

З хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали Високопреосвященнішого владику вихованці недільної школи, що діє при храмі. Дітлахи привітали Митрополита Єфрема гарною колядкою та теплими словами, сповненими дитячої щирості, в котрих наймолодші парафіяни храму поділилися своєю радістю з нагоди спільної молитви зі своїм Архіпастирем.

В день свята Митрополиту Єфрему співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник криворізького чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), настоятель храму святої великомучениці Єкатерини м. Кривого Рогу протоієрей Сергій Овечкин та настоятель храму Різдва Христового м. Кривого Рогу протоієрей Валерій Лук’янов.

За архієрейським богослужінням підносив свої святі молитви до Бога заступник голови Довгинцівської районної в місті Кривому Розі Ради Красножон Юрій Леонідович.

Особливої святковості богослужінню придало те, що всі присутні в храмі богомольці змогли молитовно вклонитися частці мощей одного з 14000 святих немовлят віфлеємських, що були вбиті за наказом царя Ірода, котрий шукав душі новонародженого Богонемовляти Христа, щоб вбити Його. Ця святиня завжди перебуває в храмі Різдва Христового м. Кривого Рогу і всі бажаючі богомольці завжди мають можливість вклонитися їй.

До сугубої єктенії були включені особливі прохання до Господа про встановлення миру на Україні та за єдність святої Православної Церкви. А Митрополит Єфрем біля Святого Престолу підніс до Мироподателя Бога молитву за те, щоб на багатостраждальній українській землі знову запанував довгоочікуваний мир.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив славлення святу Різдва Христового.

По завершенні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання, а також подякував настоятелю храму протоієрею Валерію Лук’янову за його старанні пастирські труди. В свою чергу, отець Валерій подякував Архіпастирю за радість спільної молитви у цей святковий день.

Звернувся до богомольців зі словом і заступник голови Довгинцівської районної в м. Кривому Розі Ради Юрій Леонідович Красножон. В своєму слові Юрій Леонідович подякував Владиці Єфрему за його старанні архіпастирські труди та закликав усіх православних берегти мир, любов і милосердя у своїх серцях та один до одного.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею