13.01.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Всенічне бдіння напередодні свята Обрізання Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа.

Vsenichne_bdinnya006Увечері напередодні великого свята Обрізання Господнього та дня пам’яті святителя Василія Великого архієпископа Кесарії Кападокійської, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем молився за вечірнім богослужінням у Свято-Миколаївському храмі Кривого Рогу, розташованому у Центрально-Міському районі міста.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривого Рогу протоієрей Димитрій Салатюк, настоятель храму святого праведного Петра Калнишевського ієрей Віктор Цьомко та настоятель храму святої рівноапостольної Марії Магдалини м. Кривого Рогу ієрей Олександр Лєсков.

На великій вечірні Митрополит Єфрем звершив літію з освяченням п’яти хлібів, пшениці, вина та єлею.

Після прочитання Святого Євангелія правлячий Архієрей помазав всіх віруючих освяченим єлеєм.

По закінченні богослужіння Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися галерею