14.01.2019 р., м. Кривий Ріг. У свято Обрізання Господнього Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському храмі.

Obrizannya_Gospodne007В день, коли всі православні християни відзначають велике свято Обрізання Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа та день пам’яті святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської (379), Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу.

В святковий день Архіпастирю співслужили намісник криворізького чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривого Рогу протоієрей Дмитро Салатюк, настоятель храму святого праведного Петра Калнишевського ієрей Віктор Цьомко, настоятель храму святої рівноапостольної Марії Магдалини м. Кривого Рогу ієрей Олександр Лєсков, а також клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу протодиякон Максим Онищенко та диякон Вадим Мусевич.

До сугубої єктенії були включенні прохання про встановлення миру на українській землі та за єдність Святого Православ’я, а Високопреосвященніший владика біля Святого Престолу підніс умиленну молитву за примирення ворогуючих на Україні.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив молебень на початок нового року, подякувавши Богу за всі милості, що Він від подав у минулому році та випрошуючи, щоб Всемилостивий Господь і в новому році не лишив нас Своїх милості і щедрот.

По завершенні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися галерею