17.01.2019 р., с. Мар’янівка, Криворізький район. Митрополит Єфрем освятив уклінний хрест.

Osviachennya_Hresta009В день пам’яті собору 70-ти апостолів Митрополит Єфрем освятив уклінний хрест на в’їзді до с. Мар’янівка Криворізького району.

Святий апостол Павел у своєму посланні до Галатів повчає, що немає чим нам хвалитися, окрім хреста Господнього, на ньому ж постраждавши Бог убив страсті. Тому й для усіх правовірних християн хрест Господній є хвалою, спасительним древом, зброєю на диявола та непереможною перемогою на споконвічного ворога людського роду. Міста та села огородженні хресним знаменням захищені від напастей, їх минають природні катаклізми та їх жителі знаходять мирне життя під захистом хранителя життя людського – хреста Господнього.

Розуміючи цю істину, стараннями фермера й мецената Аєгазаряна Манвела Каджиковича, біля Мар’янівського мосту був споруджений кам’яний хрест.

Освятити цю святиню прибув Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем. Його Високопреосвященству співслужили благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, настоятель храму святого великомученика Пателеімона с. Вільне Криворізького району протоієрей Сергій Фролов, настоятель храму семи мучеників Маккавеїв с. Кривбас Криворізького району ієрей Димитрій Лісовий та настоятель храму на честь апостола і євангеліста Іоанна Богослова с. Грузьке Криворізького району ієрей Максим Омельченко.

Помолитися з Архіпастирем прибули голова Криворізької районної ради Яценко Віталій Володимирович, голова Лозуватської сільської ради Ареф’єв Віктор Якович, чисельні фермери й меценати, а також жителі с. Мар’янівка та інших сіл Криворізького району.

Після освячення уклінного хреста Митрополит Єфрем звернувся зі словом архіпастирського повчання до присутніх богомольців, а також подякував за старання у славу Божу тим, хто потрудився у спорудженні чесного хреста, що  від тепер назавжди буде подавати благословення, життя та сили всім хто з вірою і любов’ю буде до нього притікати.

Дивитися галерею