18.01.2019 р., м. Кривий Ріг. В день Навечір’я Богоявлення Митрополит Єфрем очолив святкове богослужіння в Кафедральному соборі міста.

Krescheskiy_sochelnik009Krescheskiy_sochelnik007В Навечір’я Богоявлення (Хрещенський святвечір), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію з великою вечірнею та чином освячення води в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

Його Високопреосвященству співслужили клірики криворізького кафедрального собору у священному сані.

До сугубої єктенії були включені прохання про воцаріння миру на Україні та за єдність Святого Православ’я, а Високопреосвященніший владика біля Святого Престолу підніс умилену молитву за примирення ворогуючих на українській землі.

Цього дня перед Божественною Літургією святителя Василія Великого, що починається з великої вечірні, звершуються окремо Царські часи Навечір’я Богоявлення та зображальні.

По завершенні богослужіння Митрополит Єфрем звершив чин великого освячення води та окропив всіх присутніх богомольців великою агіасмою, під спів тропаря свята Богоявлення.

По закінченні богослужіння Високопреосвященніший владика звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею