19.01.2019 р., м. Кривий Ріг. Віруючі криворіжці молитовно відзначили день Святого Богоявлення.

Hreschenia_Gospodne23У день Святого Богоявлення та Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

Напередодні святкового дня Високопреосвященніший владика звершив Всенощне бдіння в тому ж кафедральному соборі міста. За літією Митрополит Єфрем освятив хліби, пшеницю, вино та єлей. А після читання Святого Євангелія помазав віруючих святим єлеєм.

За Божественною Літургією правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

Не зважаючи на незвично морозний вітер, вшанувати Господа в день двонадесятого свята, а також отримати сповнену Божественною благодаттю цілющу хрещенську воду до собору прибула велика кількість прихожан.

Після читання святкового Євангелія владика Єфрем звернувся до присутніх з проповіддю.

 Продовжуючи традицію Древньої Церкви, після Божественної літургії був звершений урочистий хресний хід під радісний передзвін і святкові церковні співи до водного джерела – водосвятної каплиці на честь мученика Іоанна Воїна. Тут Митрополит Єфрем звершив чин Великого освячення води, освячена цього дня вода називається «агіасма», що в перекладі із грецької мови означає «святиня».

Після привітання прихожан зі святом Водохреща владика Єфрем окропив усіх вірян святою водою – Великою Агіасмою.

Дивитись галерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 93-83-69
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь