20.01.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем завершив Святки богослужінням у Богоявленському храмі міста.

Bogoyavlenskiy_hramУ післясвято Богоявлення, Собор святого славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем завершив святковий круг Різдвяних і Богоявленських богослужінь, традиційно очоливши Божественну Літургію в Свято-Богоявленському храмі міста Кривого Рогу.

Дітки з недільної школи зустріли архіпастиря, щиро порадувавши Владику та усіх присутніх святковими різдвяними привітаннями.

Владиці Єфрему співслужили за Божественною Літургією намісник криворізького чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київскього і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський та запрошене духовенство.

За богослужінням до сугубої єктенії були включені прохання про припинення ворожнечі на українській землі та за єдність Святого Православ’я, а Архіпастир, біля Святого Престолу, підніс до Господа умиленну молитву про примирення ворогуючих та воцаріння довгоочікуваного миру на Україні.

По завершенні Божественної літургії та святкового молебню митрополит Єфрем привітав прихожан з духовним торжеством і висловив подяку отцю настоятелю за понесені труди у ввіреній йому парафії.

Дивитися галерею