20.01.2019 р., с. Зелене Поле, Криворізький район. Клірик Криворізької єпархії УПЦ з нагоди свята Богоявлення відвідав «Зеленопільський психоневрологічний інтернат».

InternatВ день Післясвята Богоявлення, на запрошення директора “Зеленопільського психоневрологічного інтернату “ДОР” Риби Світлани Миколаївни, священик Георгій Гецко освятив Йорданською водою мешканців, колектив та корпуси згаданого закладу.

На даний час в інтернаті проживає 120 особливих  людей з нелегкою життєвою долею. В одному з корпусів спільними зусиллями була облаштована духовно-православна кімната, в якій кожен мешканець закладу може помолитися та запалити свічечку. Також, у святкові та недільні дні вихованці інтернату відвідують богослужіння в Свято-Петропавлівському храмі, де долучаються до душеспасительних Таїнств Православної Церкви.

Священик подякував керівництву та колективу закладу за їх нелегкий труд у справі служіння ближньому та благословив надалі з любов’ю нести покладений на них послух, а мешканцям закладу побажав якнайшвидшого одужання.