21.01.2019 р., с. Зелене Поле. Свято колядки в Зеленопільській загальнооствітній школі.

Koliada01Koliada02Клірик Криворізької єпархії Української Православної Церкви ієрей Георгій Гецко прийняв участь у святі колядки в Зеленопільській загальноосвітній школі, де разом з дітьми прославив в колядках Новонародженого Спасителя.

Священик окропив Йорданською водою всіх учнів та педагогічний колектив школи, та розповів про духовну необхідність шанування Богонемовляти.

За період Різдвяних свят школярі особливо радували громаду та гостей Свято-Петропавлівського храму колядками, щедрівками, щирими привітаннями та посіванням.

Священик висловив подяку вчителям і батькам дітей за старання та добрі справи, які вони робили для Новонародженого Богонемовляти, а також передав щиру вдячність за чисельні привітання від прихожан храму святих апостолів Петра і Павла с. Зелене Поле!