27.01.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста.

Liturgia_v_kafedralnomu_soboriВ день Віддання свята Богоявлення, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

Напередодні, ввечері суботнього дня, Архіпастир молився за вечірнім богослужінням у тому ж кафедральному соборі міста.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру Спасо-Преображенського собору.

До сугубої єктенії були включені прохання про воцаріння миру на Україні та за єдність Святого Православ’я, а Високопреосвященніший владика біля Святого Престолу підніс умилену молитву за примирення ворогуючих на українській землі.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень, по завершенні котрого Архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитись галерею