30.01.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем привітав голову Молодіжного відділу Криворізької єпархії з Днем Тезоіменитства.

Prepodobnogo_Antoniya_VelykogoВ день пам’яті преподобного Антонія Великого (356) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, відвідав з архіпастирським візитом храм святої великомучениці Татіани, що в м. Кривому Розі, де очолив урочисте богослужіння з нагоди дня тезоіменитства його настоятеля, голови Молодіжного відділу Криворізької єпархії протоієрея Антонія Бондаря.

За Літургією Митрополиту Єфрему співслужили: секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник криворізького чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, тезоіменитий настоятель храму святої великомучениці Татіани м. Кривого Рогу протоієрей Антоній Бондар, духовенство єпархії та гості у священному сані.

За богослужінням молилися заступник голови Саксаганської районної в місті Кривому Розі ради Криворотній Ігор Іванович та помічник Народного Депутата України Метер Михайло Аркадійович.

За богослужінням до сугубої єктенії були включені прохання про припинення ворожнечі на українській землі та за єдність Святого Православ’я, а Архіпастир, біля Святого Престолу, підніс до Господа умиленну молитву про примирення ворогуючих та воцаріння довгоочікуваного миру на Україні

По завершенні Божественної Літургії, Високопреосвященніший владика, у співслужінні духовенства, звершив молебень преподобному Антонію Великому, по закінченні котрого Митрополит Єфрем, разом зі священнослужителями, молитовно проспівав Багаторіччя тезоіменитому протоієрею Антонію Бондарю.

По закінченні богослужіння Архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді.

Також, Високопеосвященніший владика привітав настоятеля храму святої великомучениці Татіани протоієрея Антонія Бондаря з Днем Ангела. Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем нагородив отця Антонія Грамотою Предстоятеля Української Православної Церкви та подарував йому набір покровців для богослужбового використання.

В свою чергу, отець Антоній подякував Архіпастирю за радість спільної молитви.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитись галерею