01.02.2019 р., с. Веселе, Криворізький район. Владика Єфрем привітав настоятеля Свято-Покровського храму з 20-річчям ієрейської хіротонії.

Sviato_Pokrovskiy_hramВ день памяті преподобного Макарія Великого, Єгипетського (390-391) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав село Веселе Криворізького району, на запрошення настоятеля Свято-Покровського храму протоієрея Олега Собченко, де звершив святкову Божественну Літургію. Цього дня виповнилось 20 років від дня ієрейської хіротонії отця Олега.

Святковими вітаннями зустрічали Владику учні недільної школи, що діє при храмі.

Разом зі своїм архіпастирем молилися благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, настоятель Свято-Покровського храму с. Веселе Криворізького району протоієрей Олег Собченко, настоятель криворізького храму на честь ікони Божої Матері «Достойно єсть» протоієрей Віктор Галиць, настоятель храму святих рівноапостольних Костянтина та Єлени м. Кривого Рогу протоієрей Георгій Леміш та настоятель храму на честь Різдва Іоанна Предтечі протоієрей Георгій Гладиш.

На Малому Вході Митрополит Єфрем за багаторічне ревне  пастирське служіння нагородив настоятеля Свято-Покровського храму с. Веселе протоієрея Олега Собченко медаллю Криворізької єпархії священномучеників Онуфрія і Порфирія І ступеню.

За богослужінням до сугубої єктенії були включені прохання про припинення ворожнечі на українській землі та за єдність Святого Православ’я, а Архіпастир, біля Святого Престолу, підніс до Господа умиленну молитву про примирення ворогуючих та воцаріння довгоочікуваного миру на Україні.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень наприкінці котрого Архіпастир підніс молитву до преподобного Макарія Великого, пам’ять котрого відзначається цього дня.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання та привітав отця-настоятеля з ювілейною датою 20-річчя ієрейської хіротонії.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитись галерею