01.02.2019 р., с. Зелене Поле, Криворізький район. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь у відкритті спортзалу в Зеленопільській загальноосвітній школі.

Vidkryttia_sportzaluНастоятель Свято-Петропавлівської парафії с. Зелене Поле Криворізького району ієрей Георгій Гецко прийняв участь у відкритті спортзалу в Зеленопільскій школі. Це благодійний проект Мельника Володимира Сергійовича, який ставить за мету створення сприятливих умов для розвитку молоді.

Одним з пріоритетних напрямків соціально-благодійної роботи на приході, являється робота з дітьми та підлітками. Священик від імені меценатів та благодійників подарував спортивний інвентар: м’ячі футболи, обручі, скакалки, тенісні ракетки, боксерську грушу та боксерські рукавички – все, що просили наймолодші прихожани храму. «Заняття спортом формує в людині вольові якості, робить її витривалою і стійкою, дає можливість протистояти всім негативним викликам сьогодення», – наголосив священик.

Разом з директором школи Донченко Оленою Олександрівною та меценатом Мельником Володимиром Сергійовичем о. Георгій побажав діткам Божого благословення, міцного здоров’я та досягнення нових спортивних рекордів.