04.02.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем привітав клірика Спасо-Преображенського кафедрального собору з Днем Тезоіменитства.

Den_pamyati_Maksyma_SpovidnykaВ день пам’яті преподобного Максима Сповідника (662), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

За Божественною Літургією правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру Спасо-Преображенського собору – протоієрей Дмитро Телятников, протоієрей Олександр Горовенко, в цей день тезоіменитий протодиякон Максим Онищенко та диякон Вадим Мусевич.

До сугубої єктенії були включені прохання про воцаріння миру на Україні та за єдність Святого Православ’я, а Високопреосвященніший владика біля Святого Престолу підніс умилену молитву за примирення ворогуючих на українській землі.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень, наприкінці котрого Владика підніс молитву до преподобного Максима Сповідника.

По завершенні богослужіння Архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді. Також, Митрополит Єфрем привітав з Днем Тезоіменитства клірика Спасо-Преображенського кафедрального собору протодиякона Максима Онищенко. В своєму слові Архіпастир високо оцінив труди отця Максима та благословив його на подальші звершення у славу Божу.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися галерею