09.02.2019 р., м. Кривий Ріг. Всеношна напередодні дня пам’яті преподобного Єфрема Печерського, єпископа Переяславського

Vechirnya_naperedodni_dnia_tezoimenytstva_vladyky07Увечері напередодні дня пам’яті преподобного Єфрема Печерського, єпископа Переяславського (близько 1098), небесного покровителя Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема – у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу відбулося Всенощне бдіння, котре очолив Високопреосвященніший владика.

За вечірнім богослужінням, напередодні Дня Ангела правлячого Архієрея, разом з тезоіменитим Владикою молилися секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський та духовенство міста.

На центральному аналої собору цього дня перебувала ікона святителя Єфрема Печерського з часточкою його святих мощей, котрій мали можливість молитовно вклонитися всі присутні в храмі богомольці.

За богослужінням Архіпастир освятив хліби, пшеницю, вино та єлей, а також помазав богомольців освяченим святим єлеєм у зцілення душі та тіла.

По завершенні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець, Високоперосвященніший владика очолив хресну ходу до пам’ятника святим священномученикам Онуфрію та Порфирію, єпископам Криворізьким, біля котрого затеплили дві лампади, як символ полум’яної молитви та незгасимої надії на молитви угодників Божих.

Дивитися галерею