15.02.2019 р., м. Кривий Ріг. Акт вандалізму над найстарішим храмом міста.

akt_vandalizmy00215 лютого 2019 року в день свята Стрітення Господнього, близько 19:30, група невідомих  осіб вчинили акт вандалізму над храмом Вознесіння Господнього м. Кривий  Ріг, що знаходиться в житловому масиві Південного ГЗК.

Вандалами, за допомогою запальної суміші, було здійснено підпал храму, що й призвело до загоряння та серйозних пошкоджень центральних вхідних дверей і надбрамної ікони Вознесіння Господнього. Також зроблені написи на стінах «14/88», які мають пряме відношення до гасел радикальних нацистських рухів.

akt_vandalizmy001Правоохоронні органи й слідство ведуть слідчі заходи по встановленні осіб, котрі вчинили дане правопорушення та їх мотиви.

Довідка: Свій початок храм бере з 1876 року та є оплотом Православ’я в м. Кривому Розі. Багато священнослужителів та мешканців Кривого Рогу саме в ньому починали свій духовний шлях.

Дивитись фотогалерею