17.02.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста.

nedily_pro_mutary_ta_faruseyu003У Неділю про митаря та фарисея, в день пам’яті преподобного Кирила Новоєзерского(1532), Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Спасо – Преображенському  кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

По закінченні читання Святого Євангелія, до парафіян, звернувся правлячий Архієрей зі словом архіпастирського повчання на тему початку підготовчого періоду до Великого посту.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про мир на українській землі та збереження Церковної єдності, після чого Криворізький архіпастир підніс уклінну молитву про відновлення миру в Україні.

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень.

Насамкінець, правлячий Архієрей надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитись галерею