18.02.2019 р., с. Зелене Поле, Криворізький район. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь в організації благодійної зустрічі школярів з чемпіонами України по боксу.

Zustrich_z_chempionamyВ рамках духовно-благодійного проекту “З Богом до успіху” настоятель Свято-Петропавлівської парафії ієрей Георгій Гецко спільно з Зеленопільською школою провели чудовий благодійний захід з видатними людьми Криворіжжя, а саме з членами боксерської команди Українські Отамани, боксерами Тимуром Бєляком і Ігорем Шевадзуцьким. Майстри спорту міжнародного класу з боксу, неодноразові чемпіони України, члени олімпійської національної збірної України, переможці та призери змагань з боксу, показали нашим школярам майстер-клас з боксу.

Тимур з Ігорем розповіли про те, як віра в Бога допомагає їм в спорті. Що саме Господь допоміг їм тоді, коли ніхто в них не вірив, саме Господь оберіг від необдуманих поступків в юності та, про ту наснагу до перемоги, яку дає спортсменам свята віра.

Гості порадували малечу подарунками, новою боксерською грушою та наборами  скакалок необхідних для тренувань.

Священик в свою чергу благословив всіх учасників та висловив сподівання, що ця зустріч надихне наших малят на нові досягнення.

Директор школи Донченко Олена Олександрівна висловила подяку всім хто долучився до цієї доброї справи.