18.02.2019 р. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь у семінарі присвяченому особливостям риболовлі.

Seminar_z_rubolovli001Seminar_z_rubolovli002Настоятель Свято-Петропавлівської парафії ієрей Георгій Гецко на запрошення голови Криворізької міської федерації рибного спорту взяв участь у семінарі присвяченому особливостям ловлі риби та планування змагань та заходів на 2019 рік. Семінар проводив голова федерації, чемпіон та призер Станіслав Голюк, який під час зустрічі ділився своїм професіоналізмом та навичками з учасниками семінару. Від спонсора змагань TM FLAGMAN найменші учасники отримали призи – календарі рибалок для хорошої і вдалої рибалки.

Нагадаємо, що в с. Зелене Поле, вже три роки поспіль проходить Дитячий турнір з риболовлі. У 2018 році Криворізька міська федерація рибного спорту надала цьому турніру офіційний статус спортивних змагань, які на даний момент за своїм масштабом є єдиними в Україні.