21.02.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив молебень святителю Миколаю Чудотворцю перед його святими мощами.

Moleben_sv_MykolayuВ день пам’яті святого великомученика Феодора Стратилата (319), в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста, Митрополит Єфрем звершив молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою.

За молебнем правлячому Архієрею співслужили:

• намісник криворізького чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба);
  • настоятель храму на честь ікони Божої Матері іменованої «Віднайдення загиблих» м. Кривого Рогу протоієрей Анатолій Бондар;
  • настоятель храму великомучениці Татіани м. Кривого Рогу протоієрей Антоній Бондар;
  • настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривого Рогу протоієрей Димитрій Салатюк;
  • настоятель храму Свято-Андріївського храму м. Кривий Ріг ієрей Діонісій Риженко;
  • настоятель храму святого праведного Петра Калнишевського м. Кривого Рогу ієрей Віктор Цьомко.

За богослужінням Криворізький архіпастир у співслужінні духовенства звершив читання канону та акафісту святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському.

За молебнем владика Єфрем, зі священнослужителями, старанно молився Мир Лікійському святителю за настання миру та благоденства на землі України та за її народ.

По завершенні молебню Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання.

По закінченні проповіді, всі присутні в храмі богомольці молитовно вклонилися святим мощам та чудотворній іконі святителя Миколая.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім своє святительське благословіння.