24.02.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста.

Nedilya_pro_bludnogo_syna003В підготовчу неділю до Великого посту, котра зветься Неділею про блудного сина, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

За Божественною Літургією правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру Спасо-Преображенського собору – протоієрей Олександр Горовенко, протоієрей Димитрій Телятников, протодиякон Максим Онищенко, диякон Вадим Мусевич та диякон Павло Шахно.

До сугубої єктенії були включені прохання про воцаріння миру на Україні та за єдність Святого Православ’я, а Високопреосвященніший владика біля Святого Престолу підніс умилену молитву за примирення ворогуючих на українській землі.

По запричастному вірші до парафіян зі словом проповіді звернувся клірик криворізького Спасо-Преображенського кафедрального собору протоієрей Олександр Горовенко.

Цього дня чисельні богомольці причастилися Святих Христових Таїн від рук правлячого Архієрея.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

По завершенні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися галерею